Zespół

Magdalena Popławska

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji, certyfikowany psychoterapeuta uzależnień PARPA w Warszawie.

Ukończyła m.in. Studium Pomocy Psychologicznej, szkolenie z Nowoczesnych Metod Diagnozowania i Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, podyplomowe studia z psychologii sądowej, kurs dla biegłych sądowych psychologów ds. uzależnienia od alkoholu.

Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne (2011-2015) w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowane i akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz warsztat pracy z parą. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego m.in. w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie oraz w Ośrodku Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra w Białymstoku.

Wiedzę i doświadczenie terapeutyczne oraz diagnostyczne zdobywała pracując 10 lat z osobami dorosłymi w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy. Prowadziła terapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych od alkoholu oraz współuzależnionych. Udzielała pomocy psychologicznej, psychoedukacyjnej osobom z zaburzeniami psychotycznymi oraz pracowała jako biegły psycholog sądowy. Od 2013 roku prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Centrum Zdrowia Psychicznego Leszczynowa, w Centrum Zdrowia Psychicznego Staszica oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego Lege Artis. Zajmuje się również psychoterapią indywidualną i par w prywatnym gabinecie.


Wróć