Zespół

Monika Kisielewska

psycholog, psychoterapeuta

Jest absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II (studia dzienne magisterskie w latach 2002-2007; specjalność w ramach studiów: psychologia kliniczna) Ukończyła rekomendowane podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii prowadzone przez Instytut Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie (2009 – 2012).
Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu choreoterapii i arteterapii w pracy z grupą (od 2005).

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Od 2007 roku pracownik naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie w Białymstoku, Wydział Pedagogiki i Psychologii, Zakład Psychologii Ogólnej i Klinicznej. Prowadzi zajęcia z zakresu psychologii ogólnej, psychologii klinicznej oraz autorskie zajęcia z choreoterapii.
Od 2009 pracuje jako psycholog/psychoterapeuta w INVERSO Instytucie Psychoterapii Rodzin i Par.
Od 2012 pracuje jako psycholog/psychoterapeuta w Centrum Zdrowia Psychicznego "Leszczynowa" w Białymstoku, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową (choreoterapia).
W latach 2007 - 2013 pracowała jako psycholog/psychoterapeuta w Akademickiej Poradni Psychologicznej działającej przy Uniwersytecie w Białymstoku (prowadzenie poradnictwa psychologicznego, psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz warsztatów rozwoju osobistego).
W latach 2010 - 2012 pracowała jako wolontariusz na stanowisku psycholog/psychoterapeuta na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Szpitalu MSWiA w Białymstoku (prowadzenie konsultacji diagnostycznych, psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz zajęć arteterapeutycznych).
W latach 2010 - 2013 pracowała jako psycholog w Poradni Rodzinnej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Białymstoku (prowadzenie poradnictwa psychologicznego indywidualnego i rodzinnego). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym.


Wróć