Zespół

Paweł Łoszyn

specjalista psycholog kliniczny, psychoonkolog

Jest specjalistą psychologii klinicznej w zakresie neuropsychologii i psychoonkologii. 

 

Wykształcenie 

Studia magisterskie realizował na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2015-2019 uczestniczył w szkoleniu specjalizacyjnym z psychologii klinicznej (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie), a w 2020 r. zdobył tytuł specjalisty w tej dziedzinie, w podspecjalności neuropsychologia (Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi). W 2019 r. uzyskał kwalifikacje psychoonkologiczne w toku edukacji podyplomowej (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie). 

Na przestrzeni ostatnich lat zrealizował liczne staże specjalizacyjne,  m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (II Klinika Neurologiczna), Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie (Klinika Neurochirurgii) oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku (Klinika Neurologii i Oddział Udarowy). Ponadto, ukończył szereg szkoleń o tematyce różnicowania zaburzeń psychicznych i neuropsychologicznych.

 

Doświadczenie

Bezpośrednio po studiach magisterskich podjął zatrudnienie w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim (oddział psychiatrii sądowej). Od 2015 r. pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Choroszczy (oddział ogólnopsychiatryczny, do niedawna z pododdziałem podwójnej diagnozy). 

Zajmuje się głównie diagnostyką psychologiczną i neuropsychologiczną osoby dorosłej.

Uważa, że kluczowym elementem badania jest dobra relacja z pacjentem.


Wróć